Hakkımızda

Karo Lojistik

Dünya genelinde 53 ülkede 87 ofis ve 250'e yakın acente ağı anlaşmalarımız ile birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Taşımacılığı, Proje ve Gabaridışı hizmetleri veren uluslararası bir lojistik firmasıdır.

Bir çok farklı proje deneyimi ve özel ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz, proje ve ağır nakliye taleplerinizi bilgi@karolojistik.com adresine iletebilirsiniz.

Devamını oku...

Karayolu Taşımacılığı

Komple ve Parsiyel Servis

Uluslararası karayolu taşımacılığında çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon deneyimimiz ve sınırsız desteğimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman ekibimiz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetlerle ve aynı zamanda esnek ve yaratıcı çözümlerle sizlere sağlamaya devam ediyor. 

Karo Lojistik'ten karayolu teklifi almak için bilgi@karolojistik.com adresine mail iletebilirsiniz.

Devamını oku...

Denizyolu Taşımacılığı

Komple ve Parsiyel Konteyner Taşımacılığı

Alternatif ve seçeneği çok olan bu taşımacılık türünde Karo Lojistik olarak  siz müşterilerimizin bu alandaki ihtiyacına cevap veriyor, deniz  taşımacılığında hizmet veriyoruz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde ürünlerinizi ve  hizmetimizi size ulaştırabilmek için denizyolu taşımacılığında kurulduğumuz günden beri hizmet vermeye devam ediyoruz.

En uygun Denizyolu fiyatını almak için bilgi@karolojistik.com adresine mail iletebilirsiniz.

Devamını oku...

Havayolu Taşımacılığı

Proje Yük Taşıma

Dünyanın her yerine ve her yerinden havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşıma hizmeti veren Karo Lojistik, seçkin havayolu şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde fiyat ve yer avantajı sağlamaktadır.

Bu bağlamda dünyanın tüm limanlarına ihracat ve tüm limanlardan ithalat servisini 7/24 sunmaktayız.

En uygun Havayolu fiyatını almak için bilgi@karolojistik.com adresine mail iletebilirsiniz.

Devamını oku...

Intermodal Taşımacılık

Kombine taşımacılık olarak da bilinen intermodal taşımacılık, taşıma kabı (konteyner, swap-body vb.) değişmeden birden fazla taşıma modunu (demiryolu, Ro-Ro, karayolu) entegre kullanılarak yükün hedefe ulaştırılmasını sağlar.

Hizmet ve kalite anlayışını tam olarak yansıttığımız intermodal taşımalarımızla ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...